Лого
Початок | Пошук | Основні контакти | Загальні питання | Пишіть нам | English | Українська | Русский
Про Асоціацію "Інформатіо-Консорціум
Довідково-інформаційна система Консорціуму
Парнери та спонсори
Інформація для членів Консорціуму
Послуги Консорціуму
Тріал-періоди, конференції та семінари
Новини інформаційного ринку
Інформаційні провайдери
Інформація для нових членів Консорціуму
Асоціація "Інформатіо-Консорціум"
Київ-10, а/с 110
Київ, 01010, Україна
тел.:+380(44)501-1295
тел./факс:+380(44)286-2443
Ел. пошта: informatio.consortium@gmail.com


Опис електронних ресурсів - EBSCO Publishing

Умови доступу до електронних ресурсів членів Консорціуму

Доступ до електронних ресурсів EBSCO здійснюється в рамках єдиного інформаційного пакету, до якого включені 13 інформаційних колекцій. На цей момент склад пакету та вартість його річної передплати не можуть бути зміненими за бажанням організації - члену Консорціуму.

Інформаційні пакети та характеристика електронних ресурсів (що включає повнотекстові ресурси)

Academic Search Premier
Надає доступ до повнотекстових матеріалів близько 4500 наукових публікацій по таким теоретичним дисциплінам як соціальні науки, гуманітарні, освіта, комп'ютерна та обчислювальна техніка, технічні науки, філологія та лінгвістика, мистецтво та література, медицина, етика.
Повний список періодичних видань БД (PDF- файл)

Business Source Premier
В цій базі даних наведено більше 2300 повнотекстових статей спеціалізованих бізнес видань, які присвячені висвітленню питань менеджменту, економіки, фінансів, бухгалтерської звітності, міжнародному бізнесу та інше.
Повний список періодичних видань БД (PDF- файл)

MasterFILE Premier
База даних надає доступ до більш, ніж 1750 повнотекстових статей, які висвітлюють практично всі сфери людської діяльності, включаючи загальні питання бізнесу, здоров'я та ін.
Повний список періодичних видань БД (PDF- файл)

Newspaper Source
Забезпечує доступ до повнотекстових матеріалів 375 регіональних газет США, 35 міжнародних газет, 6 стрічок новин і 9 колонок газет, The Christian Science Monitor, and The Los Angeles Times (загальною кількістю 230 повнотекстових газет та новин інформаційних агенцій)
Повний список періодичних видань БД (PDF- файл)

Regional Business News
Забезпечує доступ до повнотекстових матеріалів 75 регіональних газет та журналів США.
Повний список періодичних видань БД (PDF- файл)

Health Source: Consumer Edition
В базі даних Health Source: Consumer Edition ви можете здійснювати пошук інформації на теми здоров'я, включаючи наукові матеріали з медицини, дієтології і раціонального харчування, догляду за дітьми, спортивної медицини та загальні питання здоров'я. Система пошуку бази даних Health Source: Consumer Edition дозволяє здійснювати пошук серед повнотекстових матеріалів майже 80 видань, серед яких Consumer Reports on Health and Men's Health, а також анотації та алфавітно-предметні покажчики майже 180 видань на теми охорони здоров'я, дієтологій та професійних медичних видань. Інформація, яка подана в цій базі даних не повинна використовуватись в цілях самодіагнозу і не може замінити професійної допомоги, постановки діагнозу чи лікування.
Повний список видань БД (PDF- файл)

Health Source: Nursing/Academic Edition
База даних Health Source: Nursing/Academic Edition забезпечує доступ до близько 550 наукових повнотекстових видань з широкого кола медичних дисциплін. Всього ж у базі даних представлені анотації та бібліографічні записи статей на більш, ніж 839 видань.
Повний список видань БД (PDF- файл)

MEDLINE
База даних MEDLINE надає авторитетну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров'я, фундаментальних медичних наук та ін. База даних MEDLINE створена the National Library of Medicine (Національною медичною бібліотекою) і дозволяє здійснювати пошук рефератів по більш, ніж 4600 сучасним біохімічним виданням. В базу даних входить 1100 повнотекстових журнали.

ERIC
База даних ERIC (Educational Resource Information Center) забеспечує пошук та доступ до реферативно-бібліографічних записів статей з 980 журналів з проблем освіти. База даних відповідає публікаціям періодичного видання Current Index of Journals in Education and Resources (ISSN 0011-3565)Партнери та спонсори
eIFL.NET
Інститут Відкритого Суспільства (Угорщина)
Міжнародний фонд "Відродження"
ФРАКСІМ-ІММ
Міжнародні організації
eIFL.net
American Library Association
Special Library Association
IFLA
EUSIDIC
Теми
Проект eIFL
Проект INTAS
Ініціатива "Откриті архіви"
Ініціатива "Журнали відкритого доступу"
Вгору

Цей сайт створений та підтримується Громадською організацією "Інформатіо-Консорціум". Посилання на інші Інтернет-сторінки не слід розглядати як схвалення поглядів, що там висловлюються. Маєте запитання чи коментарі? Будь-ласка, пишіть на електронну адресу informatio.consortium@gmail.com . Прочитайте наші Зауваги про дотримання приватності та інші Застереження.