Лого
Початок | Пошук | Основні контакти | Загальні питання | Пишіть нам | English  | Українська  | Русский
Про Асоціацію "Інформатіо-Консорціум
Довідково-інформаційна система Консорціуму
Конференції та семінари Консорціуму
Інформація для членів Консорціуму
Послуги Консорціуму
Тріал-періоди доступу до інформаційних систем
Новини інформаційного ринку
Інформаційні провайдери
Інформація для нових членів Консорціуму
Асоціація "Інформатіо-Консорціум"
Київ-10, а/с 110
Київ, 01010, Україна
тел.:+380(44)501-1295
тел./факс:+380(44)286-2443
Ел. пошта: informatio.consortium@gmail.com


Електронний довідник "Електронні журнали України"

Перелік журналів Довідника (станом на 1 березня 2008 р.):

Укладач: Ярошенко Т.О.

 Єдиний список електронних журналів України Інформація про довідник:

   Інформація про вітчизняні електронні журнали не впорядковано, як значною мірою і про журнали в цілому. Дані, що розпорошені за різними статистичними матеріалами, довідниками, публікаціями часто різняться між собою.
   За статистичними даними про друковані засоби масової в Україні Держкомтелерадіо України станом на червень 2006 р. в Україні зареєстровано 20903 періодичних видань, з яких журналів та видань журнального типу загальнодержавної та місцевої сфери розповсюдження налічується - 6009 назв.
   За довідником "Друковані засоби масової інформації України", який випускає Книжкова палата України з 1998 року, станом на 1 січня 2006 р. зафіксовано 2198 періодичних і продовжуваних видань журнального типу. Відомості про наявність електронної онлайн версії видання відсутні.
   За довідником "Наукові періодичні видання України" (Укр.ін-т науково-технічної і економічної інформації, К., 2006) в Україні нараховується 1700 наукових періодичних і таких, що продовжуються видань за різними галузями наук. Довідник також не подає відомості, чи представлено журнал у електронному вигляді.
   Інформація про сукупність наукових журналів представлена також у реєстрі Вищої Атестаційної Комісії України, де зареєстровано (Перелік фахових видань ВАК України - http://www.vak.org.ua). Електронні наукові фахові видання (15 назв) представлені окремим переліком на цьому ж сайті.
   Найбільш повно інформацію про сукупність наукових журналів України представлено на сайті Національної бібліотеки України ім. В.Вернадського (www.nbuv.gov.ua) - розділи "Наукова періодіка України" та "Електронні наукові фахові видання".
    Разом з тим, відслідковувати сукупність вітчизняних електронних наукових журналів досить складно. Часто навіть ті журнали, що позиціонують себе як електронні, не надають повних текстів до статей, а лише тільки зміст чи анотації. Лише кілька електронних журналів України пропонують постатейний пошук та весь "глибокий" архів своїх номерів.
    Довідник електронних журналів ставить своєю метою полегшити таке становище. Планується регулярне оновлення матераілу довідника. Матеріал поки розміщено у тестовому форматі в алфавітному порядку. Просимо надсилати Ваші зауваження, щодо форми і змісту нашого Довідника.

       Ярошенко Т.О. - Директор наукової бібліотеки Національного університету "Києво-Могилянська академія", Віце-президент Асоціації "Інформатіо-Консорціум"Оперативна інформація. Запитання-Відповіді. Коментарі
Вгору

Цей сайт створений та підтримується Громадською організацією "Інформатіо-Консорціум". Посилання на інші Інтернет-сторінки не слід розглядати як схвалення поглядів, що там висловлюються. Маєте запитання чи коментарі? Будь-ласка, пишіть на електронну адресу informatio.consortium@gmail.com . Прочитайте наші Зауваги про дотримання приватності та інші Застереження.