Лого
Початок | Пошук | Основні контакти | Загальні питання | Пишіть нам | English  | Українська  | Русский
Про Асоціацію "Інформатіо-Консорціум
Довідково-інформаційна система Консорціуму
Парнери та спонсори
Інформація для членів Консорціуму
Послуги Консорціуму
Тріал-періоди, конференції та семінари
Новини інформаційного ринку
Інформаційні провайдери
Інформація для нових членів Консорціуму
Асоціація "Інформатіо-Консорціум"
Київ-10, а/с 110
Київ, 01010, Україна
тел.:+380(44)501-1295
тел./факс:+380(44)286-2443
Ел. пошта: informatio.consortium@gmail.com


Інформація для нових членів Консорціуму
Інформація для нових членів Консорціуму

Потягом останніх кількох років Міжнародний фонд "Відродження", Інститут математичного моделювання "Фраксім" та Асоціація "Інформатіо-Консорціум" продовжують впровадження в Україні проекту "Електронна інформація для бібліотек" - eIFL Direct (Electronic Information For Libraries), який є спільною ініціативою Інституту відкритого суспільства (Будапешт) і найбільшого у світі видавництва періодики EBSCO Publishing.

Отримання найновішої інформації - нагальна потреба науковців, викладачів, студентів, дослідницьких інституцій, урядових структур будь-якої країни. Проте, більшість бібліотек України не мають коштів передплатити зарубіжну друковану наукову періодику. Реалізація проекту відкриває організаціям постійний онлайновий доступ (через Інтернет) до широкого спектру наукових журналів з усього світу в електронному форматі та отримання баз даних на CD-ROM або DVD-ROM. У 2003 році в Україні утворено Асоціацію "Інформатіо-Консорціум" - громадську організацію, яка об'єднує більше 50 організацій-учасниць.

Члени Консорціуму отримують доступ в режимі онлайн до електронних ресурсів компанії EBSCO. Це більше 5500 повнотекстових електронних наукових журналів з суспільно-гуманітарних наук, техніки, природничих наук та медицини (перелік ресурсів налається за запитом). Крім доступу до інформаційних ресурсів системи EBSCO Інформатіо-Консорціум пропонує доступ на основі ексклюзивних знижок мережі міжнародного бібліотечного консорціуму eIFL-NET до інформаційних систем партнерів Консорціуму.

Проводяться спеціалізовані семінари "Менеджмент електронних інформаційних ресурсів". Члени Консорціуму беруть участь у комплексі програм тестового доступу до міжнародних систем інформаційного обслуговування. (За окремим планом протягом року)Стати членами Консорціуму можуть академічні, національні, публічні, медичні бібліотеки; бібліотеки навчальних закладів, науково-дослідницьких інституцій, недержавних організацій; бібліотеки, що обслуговують міністерства освіти, культури і мистецтв, науки і технологій, охорони здоров'я та інші бібліотечні інституції, які готові фінансово підтримати впровадження проекту.

Запрошуємо Вашу організацію приєднатися до проекту.
Актуальний анатований список електронних ресурсів, а також анкету для вступаючих у Консорціум можно знайти нижче, як автономні PDF файли
Консорціум -Інформатіо: Анатований список ресурсів. PDF (v.1.5). Обсяг- 860 КВ
Консорціум-Інформатіо: Анкета для нових членів. PDF (v.1.2) Обсяг - 1.3 МВ

Партнери та спонсори
eIFL.NET
Інститут Відкритого Суспільства (Угорщина)
Міжнародний фонд "Відродження"
ФРАКСІМ-ІММ
Міжнародні організації
eIFL.net
American Library Association
Special Library Association
IFLA
EUSIDIC
Теми
Проект eIFL
Ініціатива "Откриті архіви"
Ініціатива "Журнали відкритого доступу"
Вгору

Цей сайт створений та підтримується Громадською організацією "Інформатіо-Консорціум". Посилання на інші Інтернет-сторінки не слід розглядати як схвалення поглядів, що там висловлюються. Маєте запитання чи коментарі? Будь-ласка, пишіть на електронну адресу informatio.consortium@gmail.com . Прочитайте наші Зауваги про дотримання приватності та інші Застереження.