Лого
Початок | Пошук | Основні контакти | Загальні питання | Пишіть нам | English  | Українська  | Русский
Про Асоціацію "Інформатіо-Консорціум
Довідково-інформаційна система Консорціуму
Конференції та семінари Консорціуму
Інформація для членів Консорціуму
Послуги Консорціуму
Тріал-періоди доступу до ресурсів
Новини інформаційного ринку
Інформаційні провайдери
Інформація для нових членів Консорціуму
Асоціація "Інформатіо-Консорціум"
Київ-10, а/с 110
Київ, 01010, Україна
тел.:+380(44)501-1295
тел./факс:+380(44)286-2443
Ел. пошта: informatio.consortium@gmail.com


Тріал-періоди
[Травень-Червень 2009 р] Інформаційні продукти компанії Datamonitor
проводиться в Україні згідно поданим списком ІР адрес організацій- що подали офіційну заявку до Адміністрації Інформатіо-Консорціуму на електронну адресу Асоціації. Тріал-доступ триває з 10 травня 2009 до 9 червня 2009 року.

Доступ здійснюється за адресою
- для MarketLine http://www.marketlineinfo.com/library/Default.aspx
- для Business Insightshttp://www.bi-interactive.com/index.aspx
УВАГА!!! Увага! Додатковий пароль був висланий електронною поштою.Запитуйте його у працівників Вашої бібліотеки.

Коротка характеристика ресурсів

MarketLine - База даних забезпечує необмежений доступ до 30000 дос'є приватних і публічних компаній, більше 2600 промислових дос'є і 215 дос'є країн, дані SWOT аналізу по розділах внутрішнього та міжнародного бізнесу, економіки, інформаційних технологій, соціальних наук, подорожей та туризму та інш. Інформація доповнюється матеріалами агенцій новин (700 статей на тиждень). Додатково включає БД економічних даних по питанням злиття компаній БД макроекономічних показників національних економік по розділах: сільське господарство, споживання, демографія, освіта, енергія, ринок праці, охорона здоров'я, фінансування, тощо. БД ринку акцій компаній (ретроспектива 10 років, прогноз розвитку на 3-5 років)

Business Insights
БД пропонує доступ до бібліотеки звітів по стратегічному менеджементу по галузях: товари масового споживання, охорона здоров'я, фінансування, виробництво і споживання енергії, промислові і трудові ресурси, тощо. Система забезпечує додаткові можливості переклади з англійської мови на Іспанську, французьку, німецьку, італійську, російську, японську та ін. мови. а також можливості графічного представлення інформації і генерування власних звітів.

[Травень-Червень 2009 р] Інформаційні продукти компанії Oxford Reference Online
проводиться в Україні згідно поданим списком ІР адрес організацій- що подали офіційну заявку до Адміністрації Інформатіо-Консорціуму на електронну адресу Асоціації. Тріал-доступ триває з 10 травня 2009 до 9 червня 2009 року.

Доступ здійснюється за адресою
- для OXFORD SCHOLARSHIP ONLINE http://www.oxfordscholarship.com
- для Oxford Reference Online -Premium Edition http://www.oxfordreference.com/
- для Oxford English Dictionary http://dictionary.oed.com. УВАГА! Для доступу доссистеми необхідно скористатися розділом меню (права частина екрану) "ENTER OED Online"


Коротка характеристика ресурсів

OXFORD SCHOLARSHIP ONLINE - колекція більше ніж 2000 книг видавництва Oxford з біології, бізнесу та менеджементу, класики літератури, економіки та фінансів, лінгвістики, історії, літератури, математики, музики, політичних наук, філософії, фізики та питань релігії.
Детальна інформація за адресою http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/online_products/osoflier.pdfOxford Reference Online -Premium Edition
Система включає більше 1 млн.довідкових статей по 25 предметних розділах. Все з питань від архітектури (А) до зоології (Z)., Колекція охоплює повний текст більш ніж 130 довідників, словників (в тому числі двомовні Французткі, іспанські, італійські та латинські. До неї входять деякі тезауруси та граматичні довідники, плюс більше 12,000 ілюстрацій та 500 повнокольорових мап. Система оновлюється 3 рази на рік, без додаткової оплати.
Див. повний перелік видань, що включені у систему http://www.oxfordreference.com/views/SUBJECTSBOOKS.html..

Oxford English Dictionary - всесвітньо відомий і найбільший словник англійської мови. Він включає 600 000 слів, що використовувалися на протязі останніх 1500 років. Онлайнова версія словника здатна підтримувати різноманітні дослідження розвитку англійської мови:
Наприклад:

 • Search using Boolean operators, and across different fields, in a single search e.g. how many words are illustrated by a citation from Jane Austen AND come from French OR German?
 • * Perform case-sensitive searches e.g. find all references to BASIC the computer programming language, and not the adjective "basic"
 • * Search for accented and other special characters e.g. non-Roman alphabets (such as Hebrew and Arabic), chemical and mathematical symbols, and Old English characters
 • * Find all words derived from a specified language with a single search e.g. a search for "Sanskrit" in the new Language Names field will also look for abbreviated forms such as 'Skr.', 'Skt.', and 'Sk.'
 • * Restrict a search to entries with a particular part of speech e.g. everything from nouns and adjectives to conjunctions and interjections
 • * Search the OED's pronunciations to find all the words containing a particular sound


 • * Доступ до системи Допомоги (Все про використання системи: http://www.oed.com/help/.
  * Доступ до системи огляду можливостей OED Online: http://www.oed.com/tour/.
  * Інформація про використання системи, як засобу дослідження: http://www.oed.com/help/worksheets/.
  (Автор T. T. L. Davidson, Department of Linguistics & Phonetics, University of Leeds)
  [Травень 2009 р] Інформаційно-пошукова система SCOPUS (Elsevier)
  проводиться в Україні згідно поданим списком ІР адрес організацій- що подали офіційну заявку до Адміністрації Інформатіо-Консорціуму на електронну адресу Асоціації. Тріал-доступ триває з 1 травня 2009 до 31 травня 2009 року.

  Доступ здійснюється за адресою http://www.scopus.com

  Коротка характеристика ресурсу:

  SCOPUS - одна з найбільших універсальна реферативно-бібліографічна база даних у світі. Забезпечує пошук публікацій з 17000 журналів (4000 видавництв) при глибині ретроспекції з 1960 х років (по деяких видавництвах - з середини XIX ст.). Загальний обсяг БД - біля 35 млню записів. Система включає біля 80 українських наукових журналів та 350 російських. Детальна інформація за адресою http://info.scopus.com

  [лютий 2008 р.] Електронна бібліотека періодичних видань Асоціації АСМ
  проводиться в Україні згідно поданим списком ІР адрес організацій- членів Консорціуму. Тріал-доступ триває з 8 січня 2008 до 7 лютого 2008 року.

  Доступ здійснюється за адресою http://www.acm.org/dl

  Коротка характеристика ресурсу:

  Асоціація "Association for Computing Machinery" заснована у 1947 році. На цей момент об"єднує членів з 100 країн світу. Видавництво Ассоціації випускає 45 періодичних видань та видань, що подовжуються. Див.список на сайті Асоціації - http://www.acm.org/publications/journals

  Інформаційна система Britannica Online - Academic Edition по програмі eIFL.net
  проводить в Україні після виконання реєстрації на сайті системи. Для проведення процедури реєстрації необхідно звертатися до Адміністрації Консорціуму тріал-період доступу до системи до 31 грудня 2007 року.

  Доступ здійснюється за адресою http://www.search.eb.com

  Коротка характеристика ресурсу:
  • Електронний текст Енциклопедії - більше 73000 статей
  • Зображення та мультимедіа - більше 22000 зображень та коротких відеофайлів
  • Доступ до інформаційних продуктів Britannica Concise та Britannica Student
  • Електронні журнали - більше 750 періодичних видань від EBSCO та ProQuest
  • Додаткові словники та тезауруси
  • Система World Data Analyst
  • Система This Day in History and Biography of the Day - інформація про цей день у історії та біогріфії, що з ним пов'язані
  • Система World Atlas - доступ до детальних карт країн світу
  • Система Internet Guide -огляд більше ніж 160000 веб-сайтів
  • Система Gateway to the Classics - більше ніж 220 творів 140 найвідоміших авторів
  • Система Notable Quotations- доступ до 4000 цитат та висловів відомих діячів суспільства

  Check out eBooks on ScienceDirect Інформаційна система Elsevier - Scienceonline. Проводить централізований тріал-період доступу до колекції електронних книг з 11 червня по 31 липня 2007 року.

  Доступ здійснюється за адресою http://www.sciencedirect.com після реєстрації IP адреси установи сервіс центром компанії Elsevier. Для проведення процедури реєстрації необхідно звертатися до Адміністрації Консорціуму за електронною адресою informatio.consortium@gmail.com представивши відомості про назву установи, призвіще контактної особи, її електронну адресу, та ІР адресу, через яку буде здійснюватися доступ до електронного ресурсу. Детальні характеристики колекції електронних книг видавництва Elsevier представлено за адресою http://www.info.sciencedirect.com/books .
  Оперативна інформація. Запитання-Відповіді. Коментарі
  Партнери та спонсори
  eIFL.NET
  Інститут Відкритого Суспільства (Угорщина)
  Міжнародний фонд "Відродження"
  ФРАКСІМ-ІММ
  Міжнародні організації
  eIFL.net
  American Library Association
  Special Library Association
  IFLA
  EUSIDIC
  Теми
  Проект eIFL
  Проект INTAS
  Ініціатива "Откриті архіви"
  Ініціатива "Журнали відкритого доступу"
  Вгору

  Цей сайт створений та підтримується Громадською організацією "Інформатіо-Консорціум". Посилання на інші Інтернет-сторінки не слід розглядати як схвалення поглядів, що там висловлюються. Маєте запитання чи коментарі? Будь-ласка, пишіть на електронну адресу informatio.consortium@gmail.com . Прочитайте наші Зауваги про дотримання приватності та інші Застереження.